Kehittäjäopettajat

Emilia Saarni
Alkuopetuksen kehittäjäopettaja
040 726 3727
emilia.saarni@edu.turku.fi

Sirkku Alin
Kaksikielisen opetuksen kehittäjäopettaja
040 358 0328
sirkku.alin@edu.turku.fi

Marja Haastola
Kielten opetuksen kehittäjäopettaja, alakoulu
040 482 7927
marja.haastola@edu.turku.fi

Anniina Kapanen
Kielten opetuksen kehittäjäopettaja, yläkoulu
040 681 6563
anniina.kapanen@edu.turku.fi

Maarit Savolainen
Matematiikan kehittäjäopettaja
040 642 1567
maarit.savolainen@edu.turku.fi

Leena Kulmala
Elämyspolun kehittäjäopettaja
050 432 3575
leena.kulmala@edu.turku.fi

Kaisu Rantanen
Yhteisöllisyyden kehittäjäopettaja, alakoulu
044 907 4662
kaisu.rantanen@edu.turku.fi

Veera Gustafsson
Yhteisöllisyyden kehittäjäopettaja, alakoulu
044 907 4626
veera.gustafsson@edu.turku.fi

Juudit hurtig
Yhteisöllisyyden kehittäjäopettaja, yläkoulu
040 626 3685
juudit.hurtig@edu.turku.fi

Taija Caselius
Perusopetuksen kehittäjäopettaja
040 610 2542
taija.caselius@edu.turku.fi

Mervi Järviö
Liikkuva koulu -koordinaattori
040 197 8561
mervi.jarvio@edu.turku.fi