Ruiskadun yksikön yhteystiedot

Ruiskatu 8
20720 TURKU Kartta , Saapumisinfo
Huom! Google-Maps saattaa näyttää virheellisesti
osoitteen koulun vanhaan rakennukseen.

 

Ruiskadun luokat ja opettajat 2023-2024

Yksikkövastaava
Gustafsson Veera    0449074626

Nimi Opettaja Puh.
1A Tuhkala Anne 0449074654
1B Hirvonen Laura 0449074663
1C Mäkinen Tuija 0449075111
1D Virkki Sara 0449075392
2A Vuoristo Jutta 0449075194
2B Jakonen Anna 0449075182
2C Brasse Erja 040 5795 714
2D Degerman Mirja 0449074651
2E Arikka-Uusijoki Milla 0449073146
2-5E Ahlqvist Maarit 050 432 3681
3A Rantanen Kaisu 044 9074 662
3B Caselius Taija 040 610 2542
3C Hietanen Susanna 0449074655
3D Lahti-Nevala Anu 044 9074656
4A von Essen Charlotta 040 4840176
4B Heinonen Sari 044 9074495
4C Leppänen Merita 0406196387
4D Karjalainen Riku 0449074638
5A Perttala Linda 044 9075186
5B Syksy Elias 0449075113
5C Linden Manne 044 907 4621
5D Mörönen Elina 0401487173
5E Ounaslehto Jari 044 9074 633
6A Luotola Jere 0449075169
6B Muilu Lea 044 9074 494
6C Haapanen Mikko 044 907 4628
6D Heino Teija 0449074623
6E Rothberg Jani 0449074625
7A Laitakari Timo 0449074637
7B Raudaskoski Henni 0404863580
7C Mattila Heli 0449074653
8A   Illi Sanna 0449074636
7-8B Valkola Saara 0449074627
7-9C Kurikka Kati 040 579 6478
9A Lampinen Antti 0449074620
9B Ahlqvist Heidi 0449074646
9C Ruusunen-Nurmio Katariina 044 907 4645
7-9G Katila Veli-Matti 0449074665
KS/KU Anttila Tuovi 040 7584 687
EN/RU Korkealaakso Samuli 0449075185
TN Luoma Juha 0449074643
EO Janatuinen Sofia 044 9074 629
EO Mattila Maria 0406195698
EO Uotila Elina 0449074932
EO Temonen Saara 0449075205
opo Helenius Taina 044 9072 001