YHTEYSTIEDOT

Hannunniitun koulun toimipisteet

Hannunniitun yksikkö:
Kohmon yksikkö:

Hallinto   

  • Rehtori Timo Lehtinen 0400 944 245 timo.lehtinen@turku.fi
  • Apulaisrehtori Eva Aitasalo 040 355 90 81 eva.aitasalo@turku.fi
  • Apulaisrehtori Sami Kluuskeri 040 179 25 88 sami.kluuskeri@turku.fi
  • Koulusihteeri Minna Haltia 044 907 54 33 minna.haltia@turku.fi

Oppilashuollon henkilöstö

  • Kouluterveydenhoitaja Anna-Maaria Ilvessalo  044 907 3611 (isot luokat)
  • Kouluterveydenhoitaja Minna Rokka 044 907 3332 (pienluokat)
  • Koulupsykologi Laura Ekebom 040 480 7389
  • Koulukuraattori Tuula Komulainen 050 432 3616
  • Koululääkäri Jaana Franck 050 313 6097 (isot luokat, kiireelliset tapaukset jaana.franck(at)utu.fi)
  • Koululääkäri Jouni Johansson (pienluokat, yhteydenotot terveydenhoitajan kautta)

Muut

Aamu -ja iltapäivätoiminta:
  • Aamu- ja iltapäivätoiminnan yhteystiedot
Pienluokat (Sivistystoimialan omaa toimintaa)
  • Vastaava ohjaaja Sanna Laitila, 0405730286, sanna.s.laitila(at)turku.fi
  • APIP-toiminnan aikuisten yhteinen puhelinnumero 0449072351 
Isot luokat
  • Turun ja Kaarinan seurakuntayhtymä, Virmuntien srk-talo, 0403417442,
    yhteyshenkilöt Katri Koski katri.koski(at)evl.fi ja Heidi Muhonen heidi.muhonen(at)evl.fi
  • Jaanin srk-talo, Karjakuja 75, yhteyshenkilö Päivi Sillanpää p.040 341 7620
Kohmo
  • Sivistystoimiala, yhteyshenkilö Jaana Uusitalo, 040 154 7940 ja Janita Kaapro, 0408435912
Koulukuljetukset:
  • Johanna Kulmala 050 432 3512
  • Mira Hannula 040 178 7086
Kiinteistönhoitaja:
  • Jyrki Luotonen  040 610 5724 
Koulukeittiö:
  • 040 562 9731
Puheterapeutti:
  • Catharina Nordström 040 173 2542 (pienluokat)

Opettajat ja ohjaajat- isot luokat

Opettajat ja ohjaajat – pienluokat